بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
دی 9, 1399

چشمه چشماگل رشت ، یکی از جاذبه های دیدنی روستای طالم سنگر

چشمه چشماگل رشت یکی از صدها چشمه طبیعی است که در طبیعت بکر و زیبای شمال یافت می­شود. این چشمه آب معدنی در روستای طالم سه شنبه سنگر قرار دارد و با رشت فاصله چندان زیادی ندارد. برای گردشگرانی که به دنبال بازدید از جاذبه­های طبیعی کمتر دیده هستند، بازدید از این چشمه می­تواند جذاب باشد.

چشمه آب معدنی چشماگل-چشماگل سنگر-چشمه چشماگل طالم سه شنبه سنگر-چشمه چشماگل سه شنبه-چشمه چشماگل رشت کجاست ویلاراب (۱)

چشمه چشماگل رشت ، یکی از جاذبه­ های دیدنی روستای طالم سه شنبه سنگر

در شهرها و روستاهای شمال کشور چشمه ­های کوچک و بزرگ بسیاری وجود دارد که برخی از این چشمه­ها نزد گردشگران مشهورتر هستند و برخی در دل طبیعت پنهان شده­اند. یکی از چشمه­های دیدنی و زیبای استان گیلان، که در مجاورت رودی به نام چشماگل قرار گرفته است و به عنوان چشمه آب معدنی چشماگل نیز شهرت دارد. اگر در سفر بعدی خود به گیلان تصمیم گرفتید از جاذبه­های کمتر دیده شده این استان سبز شمالی دیدن کنید، توصیه می­کنیم این چشمه را از قلم نیندازید.

چشمه آب معدنی چشماگل-چشماگل سنگر-چشمه چشماگل طالم سه شنبه سنگر-چشمه چشماگل سه شنبه-چشمه چشماگل رشت کجاست ویلاراب (۲)

چشمه چشماگل رشت کجاست ؟

این چشمه در روستایی از توابع شهرستان سنگر که به نام طالم سه شنبه معروف است، قرار دارد. برای پیدا کردن چشمه چشماگل طالم سه شنبه سنگر باید در جاده قزوین-رشت و در ۱۲ کیلومتری شهر رشت به دنبال آن باشید. در کنار ، درخت بزرگی نیز وجود دارد که اهالی طالم سه شنبه این درخت را از دیگر درخت­های اطراف متفاوت می­دانند و احترام خاصی برای آن قائل هستند.

اگر در برنامه سفر خود بازدید از که همان چشمه چشماگل رشت را نیز قرار داده­اید، خوب است شرکت در یک تور یک روزه گردشگری در آن نواحی را نیز در نظر داشته باشید. زیرا رشت و شهرستان­های اطراف آن سرشار از مکان­های دیدنی و خارق العاده هستند. پیش از شروع سفر نیز می­توانید هم برای رزرو تور و هم رزرو محل اسکان به سایت ویلا رابط مراجعه کنید تا برای پیدا کردن و اجاره ویلا در شمال، به دردسر نیفتید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید