بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آبان 21, 1399

چشمه کلشتر (منجیل) رودبار از جاذبه های گردشگری در گیلان

چشمه کلشتر (منجیل) رودبار یکی از چشمه های آبگرم که در بین سنگ های آهکی جریان دارد. این چشمه که در پنج کیلومتری کلشتر رودبار قرار دارد در درمان بیماری هایی مانند کمر درد و پا درد بسیار موثر می باشد. چشمه کلشتر (منجیل) رودباراز جاهای دیدنی و پربازدید که ارتفاع آبشار آن به ۲۰ متر می رسد.

چشمه کلشتر (منجیل) رودبار (۲)

چشمه کلشتر (منجیل) رودبار

چشمه کلشتر (منجیل) رودبار یکی از چشمه های آبگرم که در بین سنگ های آهکی جریان دارد. این چشمه که در پنج کیلومتری کلشتر رودبار قرار دارد در درمان بیماری هایی مانند کمر درد و پا درد بسیار موثر می باشد. چشمه (منجیل) رودبار از جاهای دیدنی و پربازدید که ارتفاع آبشار آن به ۲۰ متر می رسد. رودبار جاذبه های گردشگری زیادی دارد که این چشمه آبگرم از مهمترین آنها می باشد که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. رودبار و روستاهای اطراف آن در استان گیلان به خاطر مناظر و چشم اندازهای طبیعی از شهرت خاصی برخوردار هستند. با استفاده از تور یک روزه گردشگری می توانید از کلش تر (منجیل) رودبار می توانید از این آبشار زیبا دیدن نمایید. همچنین ویلا رابط به شما کمک می کند تا با اجاره ویلا در شمال، شاهد زیبایی های اینجا از نزدیک باشید.

چشمه کلشتر (منجیل) رودبار در استان گیلان

چشمه کلشتر (منجیل) رودبار (۱)

روستای کلشتر منطقه ای کوهستانی است و در تمامی فصل ها می توانید از زیبایی های کلشتر (منجیل) رودبار لذت ببرید. در فصل های بهار و تابستان میزان آب آبشار بیشتر از سایر فصل ها است. همچنین درختان زیتون که به گل می نشینند جلوه خاصی به این منطقه می دهند. برای همین اگر تمایل دارید که به روستای کلشتر سفر کنید از طریق حراجی اجاره ویلا مکانی را برای خود رزرو کنید و با خیال راحت چند روزی را مهمان این دیار و مردم با صفا و خونگرم آن باشید. اکثر جاذبه های گردشگری استان گیلان در روستاهای آن پخش هستند و هر سال مردم زیادی نه تنها از قسمت های مختلف ایران بلکه از دیگر کشورهای دنیا به اینجا مسافرت می کنند. لذا با اجاره ویلا شمال روزهای تعطیل خود را در استان گیلان و روستاهای آن سپری کنید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید