بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آبان 11, 1398

چگونه از سایت ویلا و اقامتگاه اجاره کنم ؟

راهنمای اجاره آنلاین ویلا و اقامتگاه از سایت ویلارابط

روند اجاره ویلا و اقامتگاه با هتل مقداری متفاوت می باشد در رزرو هتل تمامی ایتم های تاثیر گذار در قیمت ثابت و مشخص می باشد به عنوان مثال تعداد تخت خواب ، تعداد اتاق توسط هتل مشخص می باشد و برای پذیرش تعداد نفرات بیشتر نیازمند رزرو اتاق دیگری می باشد که دارای قیمت مشخصی در ایام متفاوت می باشد.

برای اجاره ویلای رویایی خود از سایت ویلارابط نیازمند به بررسی مواردی است که در انتخاب ویلا و اقامتگاه بسیار تاثیر گذار می باشد، از جمله تعداد نفرات، مدت اقامت و تاریخ ورود و خروج از اقامتگاه در تعین مبلغ موثر می باشد.

هنگامی که در سایت ویلارابط ویلای مورد نظر خود بر اساس امکانات موجود و سلیقه خود انتخاب نمودید کافیست از منوی “رزرو کنید” تاریخ حرکت و تاریخ برگشت و تعداد میهمانان خود را مشخص نمایید.

فرم درخواست رزرو جهت بررسی تاریخ حرکت و تاریخ برگشت

تکمیل فرم و ارسال از طریق دکمه رزرو کنید درخواست رزرو شما برای کارشناس سایت ویلارابط ارسال می گردد.

پس از ارسال درخواست رزرو در صورتی که در سایت ویلارابط ثبت نام ننموده باشید به راحتی می توانید با شماره موبایل خود ثبت نام را تکمیل و رزرو را ادامه دهید.

فرم ورود به سایت ویلارابط و ثبت نام
دز صورتی که حساب کاربری ندارید بر روی ثبت نام کلیک نمایید

پس از ارسال درخواست رزرو پیغام ” درخواست رزرو ارسال شد لطفا برای تایید مالک منتظر بمانید! ” به شما نمایش داده می شود و می توانید وضعیت درخواست خود را از طریق منوی کاربری گزینه ” رزرو من ” مشاهده نمایید.
در تمام مراحل در صورت تایید رزرو برای شما فاکتور صادر می گردد و قیمت اجاره و مبلغ پیش پرداخت مشخص می گردد و اگر درخواست رزرو لغو گردد از طریق پیامک اطلاع رسانی می گردد . لغو درخواست رزرو دلایل متعددی دارید که می توان به عدم شرایط پذیرش ویلا در تاریخ اعلامی ، در دسترس نبودن ویلا به دلیل تعمیرات و غیره اشاره نمود.

در صورت صدور فاکتور برای شماره تلفن همراه ثبت شده در سایت ویلارابط یک پیامک با متن ” فاکتور جدیدی برای شما صادر شد ” ارسال می گردد.

درخواست رزرو ارسال شده و فاکتور صادر شده
درخواست رزرو

با مراجعه به سایت و منوی گزینه ” رزرو من ” نسبت به بررسی فاکتور و پرداخت آنلاین پیش پرداخت اقدام نمایید در تمام مراحل کارشناس رزرو ویلارابط همراه شما می باشد و می توانید از پشتیبانی ۲۴ ساعته ویلارابط بهره مند شوید.

در پایان قبل از سفر تمامی موارد از جمله آدرس ویلا، شرایط خاص و توصیه های مورد نیاز را با کارشناس ویلارابط هماهنگ نمایید تا از سفر و اقامت در ویلا و اقامتگاه خود نهایت لذت را ببرید.

دسته بندی: خدمات ویلا رابط
اشتراک گذاری

پاسخ دهید