بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
فروردین 3, 1400

کشتی تفریحی نوید دریا کیش ، تفریح و آرامش میان دریا

کشتی تفریحی نوید دریا کیش اگر دوست دارید یک تجربه متفاوت به تمام تجربه‌های سفر خود اضافه کنید، بهترین گزینه است. در این کشتی می‌توانید دو ساعت بی‌نظیر و شاد را در دل دریا بگذرانید. اجرای موسیقی زنده و استندآپ کمدی از برنامه‌های اصلی کشتی است. همچنین می‌توانید روی عرشه حضور پیدا کنید و از تماشای دریا لذت ببرید یا از خدمات کافی‌شاپ استفاده کنید.

کشتی تفریحی نوید کیش-قیمت کشتی تفریحی نوید کیش-کشتی تفریحی نوید-کشتی نوید کیش کشتی تفریحی نوید دریا کیش

کشتی تفریحی نوید دریا کیش، تفریح و آرامش میان دریا

اگر دوست دارید سفر بعدی شما به جزیره بی‌نظیر کیش با تجربه حضور در دل دریای زیبای خلیج فارس همراه باشد، حتماً باید قبل از سفر، بلیط کشتی تفریحی نوید دریا کیش را تهیه کنید. این کشتی تفریحی را می‌توان محبوب‌ترین و مشهورترین کشتی تفریحی این جزیره دانست که برای حدود ۶ سال است اوقاتی شاد و عالی را برای گردشگران مهیا می‌کند. کشتی تفریحی نوید در هر سانس دو ساعته خود می‌تواند از ۱۵۰ مسافر میزبانی کند. در این دو ساعت شما می‌توانید از موسیقی زنده و همچنین استندآپ کمدی هنرمندان در کشتی تفریحی نوید دریا کیش لذت ببرید. همچنین در تمام سانس‌ها یک وعده غذا (شام یا نهار) نیز سرو می‌شود.

کشتی تفریحی نوید کیش-قیمت کشتی تفریحی نوید کیش-کشتی تفریحی نوید-کشتی نوید کیش کشتی تفریحی نوید دریا کیش

در گذشته کشتی نویدکیش دارای سه سالن مجزا بود. اما در سال ۱۳۹۸ و طی بازسازی این کشتی، سالن‌ها به هم متصل شدند و امکانات دیگری نیز به کشتی اضافه شد. در حال حاضر کشتی تفریحی نوید دریا کیش علاوه بر سالن اصلی، روی عرشه نیز محیطی عالی برای مسافران فراهم کرده است تا بتوانند از خدمات کافی‌شاپ استفاده کنند و همچنین از تماشای منظره دیدنی دریا لذت ببرند. این کشتی در تمام روزها، به جز ایام شهادت، آماده ارائه خدمات به گردشگران است.

محل سوار شدن به کشتی تفریحی نوید دریا کیش کجاست؟

قبل از هر چیز باید به این نکته اشاره کنیم که برای تهیه بلیط حتماً از یک هفته قبل اقدام کنید. زیرا طرفداران این کشتی تفریحی زیاد هستند. برای سوار شدن به کشتی نیز نیم ساعت قبل از زمان درج شده روی بلیط، خود را به بندرگاه مسافربری کیش واقع در بلوار ایران برسانید. لازم به ذکر است حتی اگر ۵ دقیقه تأخیر داشته باشید، کشتی تفریحی نوید دریا کیش برای شما صبر نخواهد کرد و متأسفانه بلیط‌تان باطل می‌شود. قیمت کشتی تفریحی نوید کیش نیز در حال حاضر و بدون هرگونه تخفیف، ۲۸۰ هزار تومان است.

حتی اگر بهترین مقصد و برنامه سفر را در نظر داشته باشید، اگر محل اقامت راحت و مناسبی در اختیارتان نباشد، سفر دلچسبی نخواهید داشت. به همین دلیل ویلا رابط با ایجاد امکان رزرو آنلاین ویلا شمال و ارائه طرح‌هایی همچون تور یک روزه گردشگری در شهرهای مختلف، این مشکل را حل کرده است. با مراجعه به این سایت می‌توانید از امکان حراجی اجاره ویلا نیز استفاده کنید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید