بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آبان 22, 1399

کپورچال انزلی | لذت سفر به منطقه‌ی ساحلی کپورچال انزلی

بازدید از روستاها و اقامت در آن‌‌‌ها همواره جذاب و گزینه‌ی مورد پسند هر گردشگر و توریستی است. منطقه‌ی ساحلی کپورچال انزلی یکی از جاذبه‌‌های گردشگری انزلی و یکی از روستاهای این شهر در استان گیلان است که در آن صید و پرورش ماهی انجام می‌شود. در این مقاله به معرفی این روستا و زیبایی‌های آن از زاویه دید ویلارابط نخستین سایت رزرو و اجاره در ایران  می‌پردازیم.

بندر انزلی، استان گیلان، رضوان‌شهر، ویلارابط، اجاره‌ی ویلا در انزلی، ساحلی کپورچال انزلی منطقه‌ی ساحلی کپورچال انزلی (۲)

سرود طبیعت در کپورچال

روستا و زیبایی‌های منحصربه فردش، صفا و صمیمیت مردمانش، طبیعت جذاب و بکر آن همواره یکی از انتخاب های هر فرد گردشگر و علاقه‌مند به سفر و طبیعت است. منطقه‌ی ساحلی کپورچال یکی از روستاهای بزرگ و باصفای شهر بندر انزلی در استان گیلان است. این روستا که به شهر ماهی نامدار شده و در محور انزلی – رضوان‌شهر قرارگرفته است یکی از جاذبه‌های گردشگری انزلی به شمار می‌آید. مردمان کپورچال انزلی علاوه بر صید ماهی به پرورش آن نیز اشتغال دارند.

منطقه‌ی ساحلی کپورچال انزلی

یکی از رخدادهای جذاب، بسیار زیبا و البته محلی منطقه‌ی ساحلی کپورچال انزلی دوشنبه بازار آن است. حضور مردان و زنان در حال خرید، تکاپو و صدای زندگی، یکی از زیباترین و خواستنی‌ترین حس‌هایی است که می‌توان از فضای سنتی و قدیمی دوشنبه بازار احساس کرد. در منطقه‌ی ساحلی کپورچال بندر ابتدا جمعه بازار برگزار می شده است اما از بیش از نیم قرن پیش به علت موضوعات حکومتی به دوشنبه بازار تغییر کرده است. محصولات متنوعی از جمله صیفی‌جات، سبزیجات، لبنیات و نیز انواع ماهی، صنایع دستی و… در دوشنبه بازار به فروش می‌رسد. علاوه بر افرادی که از روستاهای اطراف به منطقه‌ی ساحلی کپورچال انزلی و دوشنبه بازار می‌آیند، گردشگران و توریست‌های زیادی نیز برای دیدن فضای بسیار زیبا و با صفای دوشنبه بازار به این منطقه می‌آیند. حال ‌‌و هوای جذاب دوشنبه بازار یک فرصت متفاوت برای علاقه‎مندان به عکاسی با موضوعات و مفاهیم جامعه‌شناسانه است.

بندر انزلی، استان گیلان، رضوان‌شهر، ویلارابط، اجاره‌ی ویلا در انزلی، ساحلی کپورچال انزلی منطقه‌ی ساحلی کپورچال انزلی (۲)

همراه با ویلارابط در منطقه‌ی ساحلی کپورچال بندر انزلی

ویلارابط نخستین سایت رزرو و اجاره در ایران با ارائه‌ی خدماتی چون پشتیبانی آنلاین، اجاره‌ی ویلا و اجرای تورهای گردشگری یک روزه، همراه کسانی خواهد بود که می‌خواهند گردش و بازدیدی آسان و مطمئن با تیمی حرفه‌ای داشته باشند. برای بازدید از منطقه‌ی ساحلی کپورچال انزلی و اقامت در آن و نیز اجاره‌ی ویلا در انزلی به سایت ویلارابط مراجعه نمایید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید