بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آذر 28, 1399

یخچال طبیعی ملجا دشت یکی از یخچال های شمالی کشور

یخچال طبیعی ملجا دشت در یکی از توابع شهر املش استان گیلان قرار گرفته است. یخچال های طبیعی یکی از شگفتی های طبیعت می باشند و در ایران تعدادی زیادی از این یخچال های طبیعی وجود دارد که هر کدام میزبان گردشگران زیادی از داخل و خارج ایران می باشند.

یخچال طبیعی ملجا دشت در یکی از توابع شهر املش استان گیلان قرار گرفته است. یخچال های طبیعی یکی از شگفتی های طبیعت می باشند و در ایران تعدادی زیادی از این یخچال های طبیعی وجود دارد که هر کدام میزبان گردشگران زیادی از داخل و خارج ایران می باشند. در دره های کوهستانی که برف زیاد می بارد، برف های زیرین فشرده شده و تبدیل به یخ می شوند و یخچال های طبیعی را بوجود می آورند. بزرگترین یخچال های طبیعی در قطب شمال و جنوب وجود دارد. یخچال های طبیعی ایران در تامین آب شیرین کشور نقش مهمی دارند. ملجادشت یکی از روستاهای توابع شهر املش بوده و یخچال طبیعی ملجا دشت در این روستا قرار دارد که به دلیل داشتن مناظر زیبا در اطراف خود مسافران زیادی را جذب می کند. این یخچال طبیعی در دره ای قرار گرفته که در اطراف این دره روستای کجید و خصیب دشت قرار دارند.

یخچال طبیعی ملجا دشت جاره ویلا-سایت ویلا رابط-تور یک روزه (۲)
یخچال طبیعی ملجا دشت جاره ویلا-سایت ویلا رابط-تور یک روزه (۲)

یخچال طبیعی ملجا دشت در نزدیکی روستای کجید قرار دارد

یخچال طبیعی ملجا دشت یکی از جاذبه های شهر املش است. املش به قطب گردشگری استان گیلان معروف است. اکثر روستاهای این شهر ارزش دیدن و اقامت چندین روزه دارند. آب و هوای مطبوع به همراه کوه ها و جنگل ها و دشت های پهناور و مزارع چای هر مسافری را به خود جذب می کند تا برای استراحت و تجربه حس سکوت و آرامش به این نقطه از شمال برود و در دل طبیعت به گردش بپردازد. کسانی که فرصت زیادی برای مسافرت ندارند می توانند با تور یک روزه گردشگری به یکی از این نقاط، سفری یک روزه کرده و از گردش در طبیعت لذت ببرند. و مسافرانی که می خواهند اقامتی چند روزه در مناطق شمالی داشته باشند، برای اجاره ویلا در املش به عنوان یکی از پرجاذبه ترین شهرها می توانند به سایت ویلا رابط مراجعه کنند در این سایت همچنین می توانید با سایر جاذبه های مناطق شمالی ایران آشنا شوید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید