بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آذر 8, 1399

یک روز خاص در منطقه آزاد انزلی | آکواریوم منطقه آزاد انزلی

منطقه آزاد انزلی یکی از جاذبه‌های گردشگری استان گیلان است. در این مقاله برآنیم تا جاذبه‌ها و ویژگی‌های منحصربه فرد این منطقه را معرفی نماییم تا گردشگران و توریست‌ها با آگاهی و با توجه به علاقه‌مندی‌هایشان به این منطقه سفر کنند. پس از معرفی این جاذبه‌ی گردشگری اشاره‌ای به ویلا رابط نخستین سایت رزرو و اجاره در ایران  و خدماتش خواهیم کرد.

بندر انزلی، استان گیلان، ویلارابط، اجاره‌ی ویلا در انزلی، تورهای گردشگری یک روزه - آکواریوم انزلی اکواریوم ماهی بندر ازنلی (۲)

مثل خورشیدی تابناک

منطقه آزاد انزلی یکی از مناطق خاص و متفاوت گردشگری در شهر زیبای بندر انزلی و استان گیلان است. این منطقه یکی از مناطق آزاد هفت‌‌گانه‌ی ایران محسوب می‌شود که امروزه به‌عنوان مقصد جدید و متفاوتی در گردشگری شمال کشور مطرح شده است. منطقه‌ی آزاد تجاری- صنعتی انزلی نزدیک مرکز شهر انزلی است و برای کسانی که می‌خواهند از یک جاذبه‌ی گردشگری یک بسته‌ی کامل شادی، هیجان، آرامش همراه با حس خوب و دلپذیر خرید را تجربه کنند، منطقه آزاد انزلی یک انتخاب فوق‌العاده خواهد بود.

بندر انزلی، استان گیلان، ویلارابط، اجاره‌ی ویلا در انزلی، تورهای گردشگری یک روزه - آکواریوم انزلی اکواریوم ماهی بندر ازنلی (۳)

تمام توقعات از یک سفر

منطقه آزاد انزلی علاوه بر مراکز خرید جذاب و مدرن از بازارچه‌ها و مراکز فروش صنایع دستی نیز برخوردار است. در این منطقه در فصل‌های مختلف سال نمایشگاه‌های عمومی، تخصصی، جشنواره‌ها و کنسرت‌های موسیقی خوانندگان پرطرفدار و… برگزار می‌شود که هر گردشگر با توجه به علا‌قه مندی‌های خود می‌تواند از این رویدادهای خاص و جذاب لذت برده و بهره‌مند شود. از دیگر امکانات جذاب و متفاوت منطقه آزاد انزلی باشگاه اسب‌سواری، پیست کارتینگ و تفریحات دریایی مثل جت اسکی، اتوبوس دریایی و… است.

منطقه آزاد انزلی بندر انزلی، استان گیلان، ویلارابط، اجاره‌ی ویلا در انزلی، تورهای گردشگری یک روزه - آکواریوم انزلی اکواریوم ماهی بندر ازنلی (۱)

یک آکواریوم پر از ماهی

اگر می‌خواهید زیبایی‌های پیدا و پنهان زندگی آبزیان را از نزدیک و در محیطی متفاوت ببینید از بزرگترین آکواریوم و باغ خزندگان کشور در منطقه آزاد انزلی دیدن کنید. این آکواریوم در یکی از بزرگترین و مجهزترین مجموعه‌های تفریحی و گردشگری منطقه آزاد انزلی قرار دارد که علاوه بر امکاناتی چون شهربازی، رستوران، کافی شاپ، از سینمای چند بعدی و سوئیت‌های اقامتی نیز برخوردار است.

منطقه آزاد انزلی بندر انزلی، استان گیلان، ویلارابط، اجاره‌ی ویلا در انزلی، تورهای گردشگری یک روزه - آکواریوم انزلی اکواریوم ماهی بندر ازنلی (۴)

آکواریوم منطقه‌ آزاد انزلی

همراه با ویلارابط در منطقه‌ آزاد انزلی

بازدید از منطقه آزاد انزلی یک فرصت استثنائی برای گذران یک سفر جذاب، متفاوت، رویایی و هیجان‌انگیز است. ویلا‌رابط نخستین سایت رزرو و اجاره در ایران در سفر خاطره‌انگیز به این منطقه با خدماتی چون پشتیبانی آنلاین، اجاره‌ی ویلا در انزلی و اجرای تورهای گردشگری یک روزه همراه شماست.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید