بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
اسفند 4, 1399

ییلاق های ماسوله ، بکرترین و زیباترین جلوه از طبیعت ایران

ییلاق های ماسوله از جمله زیباترین مناطقی هستند که می‌توایند در شمال ایران پیدا کنید. ییلاق کوربار ، ییلاق للندیز و ییلاق آندره معروف‌ترین ییلاق‌های این منطقه هستند که در دل جنگل‌های سبز قرار دارند. برای بازدید از برخی از این سسلاق‌ها باید برای پیاده‌روی چند ساعته در جنگل آماده باشید. پس اگر اهل ماجراجویی و طبیعت‌گردی هستید، بازدید از این مناطق زیبا را از دست ندهید.

ییلاق ماسوله گیلان- ییلاق کوربار ماسوله-ییلاق للندیز ماسوله-ییلاق آندره ماسوله-ییلاق اطراف ماسوله۴

ییلاق های ماسوله، بکرترین و زیباترین جلوه از طبیعت ایران

ییلاق ماسوله

ییلاق های ماسوله از جمله زیباترین و بکرترین مناطق ییلاقی شمال کشور هستند که هر کدام به نحوی منحصر به فرد، دیدنی و جذاب‌اند. البته شهرستان ماسوله به خودی خود به دلیل وجود روستای بی‌نظیر ماسوله طرفداران بسیاری دارد و هر ساله مسافران بسیاری به آن سفر می‌کنند. اما این روستا تنها جاذبه گردشگری در منطقه نیست. اگر سری به ییلاق های ماسوله بزنید، متوجه می‌شوید که روستای پلکانی ماسوله تنها گوشه‌های زیبایی‌های بی‌حد این شهرستان محسوب می‌شود.

ییلاق ماسوله گیلان- ییلاق کوربار ماسوله-ییلاق للندیز ماسوله-ییلاق آندره ماسوله-ییلاق اطراف ماسوله

ییلاق کوربار، بهشت ییلاق های ماسوله

ییلاق کوربار

در میان تمام ییلاق های این منطقه ییلاق کوربار ماسوله بیشترین طرفدار را دارد. اگر طبیعت بکر و جنگلی این ییلاق را ببینید متوجه علت شهرت و محبوبیت آن خواهید شد. ییلاق کوربار یا کوبار، منطقه‌ای بهشتی در میان پوشش سبز شمال محسوب می‌شود که قسمت‌هایی از آن را باید با پای پیاده طی کنید. پس اگر به طبیعت‌گردی و البته کوه‌نوری علاقه دارید، بازدید از این ییلاق ماسوله گیلان را از دست ندهید.

ییلاق ماسوله گیلان- ییلاق کوربار ماسوله-ییلاق للندیز ماسوله-ییلاق آندره ماسوله-ییلاق اطراف ماسوله۲

ییلاق آندره ماسوله

ییلاق آندره

یکی دیگر از ییلاق های ماسوله، ییلاق آندره نام دارد که در مسیر ماسوله-خلخال و در ۵ کیلومتری ماسوله واقع شده است. می‌توانید این ییلاق زیبا و دیدنی را در بخش سردار جنگل پیدا کنید و مناظر بی‌نظیر آن لذت ببرید.

ییلاق ماسوله گیلان- ییلاق کوربار ماسوله-ییلاق للندیز ماسوله-ییلاق آندره ماسوله-ییلاق اطراف ماسوله۱

ییلاق للندیز

حال نوبت به معرفی ییلاق للندیز، بکرترین و ناشناخته‌ترین ییلاق اطراف ماسوله می‌رسد. فضای هیچ کدام از ییلاق های ماسوله مانند این ییلاق، آرام و خاص نیست. شاید علت متفاوت و بکر بودن ییلاق للندیز ماسوله این است که برای رسیدن به آن باید حدود ۲ ساعت در جنگل پیاده‌روی کرد که این کار هر مسافری نیست. اگر دوست دارید طبیعت را در بکرترین و دست‌نخورده‌ترین حالت خود ببینید، سری به این ییلاق بزنید. اما در نظر داشته باشید که امکانات رفاهی و تفریحی خاصی در این منطقه پیدا نخواهید کرد.

ییلاق‌های دیگری مانند زودل‌سر، ماسال و … نیز در نزدیکی شهرستان ماسوله قرار دارند. می‌توانید با ترتیب دادن تور یک روزه گردشگری در این منطقه، ییلاق های ماسوله را ببینید و از طبیعت بکر و حیرت‌انگیز آن‌ها لذت ببرید. به یاد داشته باشید که ماسوله شهرستانی پرطرفدار و پرمسافر است. پس برای این که سفری آسوده داشته باشید لازم است از قبل ویلا شمال مورد نظر خود را رزرو کرده باشید. می‌توانید برای این کار از سایت ویلا رابط و حراجی اجاره ویلا آن کمک بگیرید.

دسته بندی: دسته‌بندی نشده
اشتراک گذاری

پاسخ دهید