بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
خرداد 15, 1399

۵ دلیل که مسافران ویلا را برای اجاره در شمال دوست دارند

حتماً برای شما هم پیش آمده ، دوراهی انتخاب هتل یا ویلا برای اقامت در شمال ، می خواهیم ۵ دلیلی که مسافران ویلا را برای اجاره ویلا در شمال دوست دارند را بررسی کنیم تا در تصمیم گیری شما کمک کرده باشیم. اگر به دنبال اجاره ویلا در شمال هستید به همین آسانی از نخستین سایت اجاره ویلا در ایران بهترین ویلا را اجاره کنید.

طبیعت شمال ایران با این همه منظره و زیبایی حیف است در هتل بگذرد ، اکثر مسافرانی هم که به شما سفر می کنند می خواهند از هوای پاک و مناظر دیدنی و طبیعت شمال استفاده کنند ، اگر میهمانی این اوقات خود را در هتل بگذراند محدودیت هایی دارد که لذت اقامت در شمال را از بین خواهد برد .

غروب خورشید در چالوس
غروب خورشید در چالوس طبیعت شمال

چرا مسافران شمال ویلا را برای اجاره در شمال دوست دارند ؟

شب زنده داری

۱- در صورت اجاره ویلا در شمال و اقامت در یک ویلا تا هر ساعتی از شبانه روز امکان شب زنده داری و تفریح را داریم و بدون ایجاد مزاحمت برای سایرین می شه تا هر ساعتی که بخواهیم در ویلا آزادانه رفتار کنیم.

تردد در هر ساعتی

۲- ورود و خروج در ویلا ماننده هتل ساعات خاصی ندارد ، در ویلا ما مجبور نیستم برای تردد مانند هتل رفتار نماییم ، در اکثر هتل ها برای امنیت هتل ساعاتی را در شب برای تردد محدود می کنند اما در ویلا چون فقط مسافر است و ویلا به صورت دربست در اختیار ما قرار گرفته آزادانه تر اقامت دارید.

محدودیت در پذیرایی

۳- مسافران اجاره ویلا مجبور به بیدار شدن در ساعتی خاص از صبح جهت دریافت سرویس های هتل مانند صبحانه یا غیره نیستیم ، در ویلاهای اجاره ای ماننده ویلای و منزل شخصی خودمان است اما در هتل ما نمی توانیم برای خودمان آشپزی و غذایی تهیه کنیم ، از این حیث نیز ما در هتل محدودیت داریم زیرا هتل ها در صبح تا ساعت خاصی صبحانه را در اختیار میهمان قرار می دهند و بعد از آن ساعت سرویس جمع آوری می شود.

دعوت میهمان

۴- در صورتی که ما ویلایی را اجاره کنیم می توانیم اگر دوست یا میهمانی داشته باشیم را به ویلا دعوت کنیم و از میهمانمان در ویلا پذیرایی کنیم که علاوه بر اینکه راحتی بیشتری داریم صرفه اقتصادی بهتری نیز برای ما دارد. در صورتی که در هتل مجبوریم میهمان خود را برای پذیرایی یا به رستوران ببریم یا از لابی هتل استفاده کنیم.

هزینه اقامت

۵- مسافران اجاره ویلا هزینه اقامت در یک ویلای اجاره ای در مقایسه با یک هتل با امکانات برابر غیر قابل مقایسه است ، لوکس ترین ویلای اجاره ای در مقابل یک هتل علاوه بر اینکه امکاناتی که در ویلا قرار دارد به صورت اختصاصی در اختیار ما قرار دارد و امکاناتی که در هتل وجود دارد با دیگران مشترک است ، هتل ها هزینه بسیار بالاتری را دریافت خواهند نمود ، شما در اجاره هتل به تعدا دتخت خواب ها می توانید میهمان در هر اتاق یا سویت هتل ورود نمایید ، اما این محدودیت ها در ویلاها بسیار آزادانه تر می باشد.

طبیعت زیبای چالوس
منظره دیدنی از طبیعت چالوس ۵ دلیلی که مسافران شمال در شمال ویلا اجاره می کنند

جمع بندی

مسافران اجاره ویلا صورت اجاره ویلا در شمال علاوه بر اینکه میهمان از طبیعت به دلیل فضای سر سبز شمال لذت بیشتری خواهد برد ، آزادی های بیشتری از جمله دعوت کردن میهمان ، امکان پذیرایی در هر ساعتی ، محدود نشدن تردد در ساعاتی خاص ، شب زنده داری و کاهش بسیار قابل توجه هزینه اقامت در شما که منجر به مسافرت ارزان قیمت تر خواهد شد می گردد را در بر خواهد داشت. در صورتی که علاقمند به اجاره ویلا در شمال هستید و به دنبال اجاره ویلای ارزان قیمت در شمال هستید حتماً از ویلارابط بهترین ویلای اجاره در شمال را را اجاره خواهید کرد.

دسته بندی: اطلاعات سفر
اشتراک گذاری

پاسخ دهید